Choď na obsah Choď na menu
 


Novinky v roku 2008

5. 4. 2008

                   

 

 

Klik hier voor meer gratis plaatjes MVP NitraKlik hier voor meer gratis plaatjes

 

 

2.11.2008, V tento krásny jesenný víkend sme sa zúčastnili na MVP v Nitre.  Artemis bola prihlásená do triedy mladých, kde v konkurencii 5 fien získala ocenenie V2. Posudzoval nás pán Pichard Laurent (CH). Samozrejme som sa zúčastnila aj Junior Handlingu, ale tento raz som si vyskúšala Čínského Chocholatého psa. Posudzovala nás pani Linda Voláriková (SK), ktorá nám dala 60 bodov a postúpili sme do finále. Vo finále nás hodnotila špecialistka na Junior Handling pani Barbara Muller (CH),  ktorá nám dala figúru tam a späť, ale počas figúry sa premiestňovala z jednej strany na druhú a ja som si to všimla neskôr, preto sa rozhodla nám udeliť krásne 3.miesto. Veľmi by som sa chcela poďakovať Chov.stanici Qween Malbern, ktorá mi s radosťou požičala psíka Muminek Next Garmanika (Gucci) s ktorým, sa handlovalo naozaj úžasne!

 

JUNIOR HANDLING

 

 

 

 

   28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif

 

 

Klik hier voor meer gratis plaatjesŠpeciálna výstava CavalierovKlik hier voor meer gratis plaatjes

 

 

13.9.2008, Dnes sme sa zúčastnili na špeciálnej výstave Cavalierov v Dubovej pri Modre. Posudzoval nás pán Per C. Knudsen z Dánska, ktorý bol dosť prísny a najčastejšie zadával známky VD a D, alebo nezadal titul. My sme však získali výbornú, čo nás veľmi potešilo :). V konkurencii 5 fien sme získali V1, ale bez titulu. Pán rozhodca povedal, že Artemis musí ešte trošku dospieť. Aj tak to bolo úplne senzačné! V Junior Handlingu sme získali 1.miesto z 8 handlerov. Som rada, že sa našej malej krásavici tak darí!

 

 

Obrázok

 

                  Obrázok

                                

Obrázok

 

  28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif

 

Klik hier voor meer gratis plaatjesMVP Bratislava Klik hier voor meer gratis plaatjes 

 

 

16.8.2008,Dnes sme boli na MVP v Bratislave.Tentoraz sa na nás usmialo šťastie.V triede mladých sme v konkurencii 6 fien získali V2. Posudzovala nás naša predsedkyňa klubu pani Viera Stloukalová (SK). Na Junior Handlingu sa nám v konkurencii 16 handlérov tiež darilo. Aj keď sme nepostúpili do finále, ale aspoň máme z toho dobrý pocit. Posudzovala nás pani Linda Voláriková (SK), ktorá nám pridelila 59 bodov. Povedala mi, že som pri predvádzaní spravila malú chybičku, ale inak výborne. Som veľmi rada, že sa našej Artemis tak dobre darí! A ak ste si všimli na každej výstave je lepšia a lepšia.

 

 

Obrázok

 

  28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif

 

 

2016.gif 1.rôčik  2016.gif

 

 2.7.2008,Dnes má naša Mendy 1 rôčik. Samozrejme si zorganizovala aj svoju párty na ktorej jej prišlo pogratulovať veľa psích kamratátov(Border collie:Achive Victory, Pappilon:Emotion, Lhasa apso:Riky). Kúpili veľa darčekov. Samozrejme nechýbala torta s veľkou jednotkou. Keď sa všetci najedli, tak sa len blázdnili a blázdnili. Našej Mendy želáme vela šťastia, zdravia a ešte veľa, veľa úspechov vo svojej výstavnej kariére. Toto všetko ti praje tvoja rodinka

Cake_with_candle.gif  

 

Obrázok

                                                  2011.gif
                                     Obrázok

2011.gif 

Obrázok

       

   28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif  

 

Klik hier voor meer gratis plaatjesSpring doudanube BratislavaKlik hier voor meer gratis plaatjes

 

 

 

 

 

 18.5.2008,Tento víkend sme boli na výstave psov v Bratislave.Na Junior Handlingu nás posudzovala pani Vojteková (SK). Mendy sa držala veľmi dobre,až na to, že som jej to ja trošku pokazila! Mali sme 59 bodov. Strhla nám bod za nevhodné oblečenie. Ale človek sa učí na vlastných chybách. Na výstave v Bratislave sme odhodlané všetkým ukázať, čo v nás je!

 

 
Obrázok
 
 Obrázok
   
 
 
 28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif

 

Klik hier voor meer gratis plaatjesKlubová výstava CavalierovKlik hier voor meer gratis plaatjes

 

 

 

 26.4.2008,Tento víkend sme boli na klubovej výstave v Dubovej pri Modre.Bolo tam veľa krásnych Cavalierov.Mendy bojovala o titul CAJC (najkrajšia mladá sučka tricolor). Posuzdoval ju pán Brian Rix z Veľkej Británie (Chovateľská stanica Ricksbury). Mendy sa veľmi dobre darilo, dostala V3. Okrem toho sme boli aj na Junior Handlingu.Tam sme obhájili 2.miesto a krásny pohár. Myslím si, že na začiatok to bolo naozaj výborné!

                      

                      Obrázok

 

 

Obrázok

                                 
 Viac na www.cavalier.sk/kv_08.htm

 

 28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif28.gif  

 

Klik hier voor meer gratis plaatjesNitracanis Klik hier voor meer gratis plaatjes 

 

 

 

30.3.2008,Dnes sme boli na celoštátnej výstave psov v Nitre. Bolo tam veľa krásnych psov. Ale pre mňa boli úplne TOP Cavaliere! Prvý krát som predvádzala našu Mendy na Junior Handlingu. Posudzovala nás pani L.Voláriková. Mali sme plný počet bodov 60, postúpili sme do užšieho výberu, kde sa vyberalo do finále. Ale na stupienkok výťazov sme sa nedostali. Veď sme tam boli len po prvý krát. S novou odvahou pôjdeme na ďalšie, a ďalšie výstavy. Na Mendy som veľmi, ale naozaj veľmi hrdá, a myslím ,že to vzládla na úplne super!

 

 

Obrázok

 

 

Obrázok